29.08.2024
Studia na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji na Politechnice Łódzkiej to studia inżynierskie lub magisterskie, których program kształcenia zazwyczaj trwa 4 lata (studia I stopnia) lub 2 lata (studia II stopnia) i kończy się uzyskaniem dyplomu (inżyniera lub magistra).
Studia na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji w PŁ | |
---|---|
Forma studiów | stacjonarne, niestacjonarne |
Poziom studiów | studia I i II stopnia |
Czas trwania | 4 lata (studia I stopnia), 2 lata (studia II stopnia) |
Ważne terminy | Harmonogram rekrutacji > |
Studia możesz podjąć w trybie stacjonarnym lub niestacjonarnym Specyfika studiów zależy od wyboru specjalności / ścieżki kształcenia. Studia gwarantują zdobycie niezbędnych umiejętności, które będą przydatne w przyszłej pracy zawodowej.
Progi punktowe na kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji - Politechnika Łódzka
Kandydaci na Politechnika Łódzka ubiegający się o przyjęcie na studia stacjonarne 2024/2025 na kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji musieli uzyskać co najmniej 453 pkt., ponieważ tyle wynosił minimalny próg punktowy.
Sprawdź progi na Politechnika Łódzka
Zarządzanie i inżynieria produkcji główne przedmioty:
Politechnika Łódzka to niemal 61 kierunków kształcenia. W szerokiej ofercie dydaktycznej nie mogło zabraknąć miejsca dla kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji, prowadzonego na studiach pierwszego i drugiego stopnia.
Założeniem kształcenia jest przekazanie wiedzy, będącej połączeniem zagadnień technicznych i menedżerskich. Studenci zapoznają się z projektowaniem inżynierskim, zarządzaniem projektami, zarządzaniem strategicznym, czy systemami wspomagania decyzji.
Sprawdź
Politechnika Łódzka kierunki studiów
Politechnika Łódzka rekrutacja
W programie nauczania znajdują się następujące przedmioty: materiałoznawstwo, zarządzanie produkcją i usługami, ekonomika produkcji, zarządzanie zasobami ludzkimi, etyka w biznesie, marketing przemysłowy, system zarządzania bezpieczeństwem pracy. A co po studiach? Absolwenci Zarządzania i inżynierii produkcji znajdą zatrudnienie w przedsiębiorstwach produkcyjnych, przedsiębiorstwach produkcyjno-handlowych, centrach logistycznych, firmach doradczych, firmach audytorskich.
Podjęcie decyzji związanych ze studiowaniem bywa twardym orzechem do zgryzienia. Jak ułatwić życie kandydatom? Jeśli wybraliśmy kierunek Zarządzanie i inżynieria produkcji, warto zapytać: Jakie ma Politechnika Łódzka opinie? Łukasz, student Zarządzania i inżynierii produkcji mówi:
„Studiowanie na Politechnice Łódzkiej to prestiż. Dyplom ukończenia tej uczelni otwiera wiele drzwi, pomaga w karierze zawodowej, a nawet bywa, po prostu, niezbędny.”
Studia na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji prowadzone są przez Wydział Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej zlokalizowany przy ul. Wólczańska 221 w Łodzi.
Kontakt:
tel. 42 631 37 68
Zarządzanie i inżynieria produkcji Politechnika Łódzka limity miejsc - rekrutacja 2023/2024
Zarządzanie i inżynieria produkcji Politechnika Łódzka ceny - rekrutacja 2023/2024 (pierwszy rok studiów)
*Szczegółowe informacje odnoszące się do wysokości opłat za studia, płatności ratalnych, opłat rekrutacyjnych, a także ewentualnych promocji i zniżek należy sprawdzić na stronie internetowej uczelni.
STUDIA W ŁODZI - ważne informacje
ZARZĄDZANIE I INŻYNIERIA PRODUKCJI - ważne informacje
Absolwent kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji na Politechnice Łódzkiej może posiadać wiedzę i umiejętności w zakresie:
Absolwent kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji na Politechnice Łódzkiej może znaleźć zatrudnienie w:
STUDIA I STOPNIA
Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ
STUDIA II STOPNIA
Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ
Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Politechnika Łódzka
# MUSISZ TO WIEDZIEĆ |
Jakie studia inżynierskie wybrać
Studia na kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji - wszystko co musisz wiedzieć